PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Kierunek Sztokholm za 58 lub 68 zł. I to również z weekendem!

Kierunek Sztokholm za 58 lub 68 zł. I to również z weekendem!

sztokholm metro

Najpiękniejszym miastem Skandynawii jest Sztokholm. Naszym zdaniem wygrywa z Bergen i Upsallą. Pojawia się rzadka w tym roku okazja, by skoczyć do stolicy Szwecji na termin okołoweekendowy (piątek-poniedziałek) za 68 zł w dwie strony z Poznania lub Warszawy.

Lot odbywa się z małym bagażem podręcznym a cena taka wychodzi dla członków klubu WDC. Dla pozostałych osób też niezła – 158 zł w dwie strony.

szwecjaweek

Oczywiście pamiętajcie o konieczności dojazdu z lotniska Skavsta za kilkadziesiąt złotych do miasta. Ale cóż – taniej i tak się na razie nie da. Chyba, że na stopa.

Sztokholm naszym zdaniem wart jest tych pieniędzy. Zwłaszcza wieczorny i nocny – jest zjawiskowy. Właśnie tam udało nam się zrobić jedno z najlepszych zdjęć, którym zainteresowało się sporo osób (to nocne, z wrzosowym niebem).

Ponadto na terminy okołoweekendowe możliwe jest jeszcze skoczenie liniami Ryanair z Warszawy – Modlina. A nawet o 10 zł taniej 🙂

szwecjaryanair

POLECAMY KONIECZNIE:
Zwiedzanie Sztokholmu w weekend (nasza relacja)   Najtańsze noclegi w Sztokholmie (porównanie)

A widzieliście już nasz filmik (właściwie klip) z weekendu w Sztokholmie?

Tylko tamten akurat był za kilkanaście złotych jeszcze (loty)

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI