PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Bardzo tanie weekendy w Sztokholmie. Za 38 zł w dwie strony!

Bardzo tanie weekendy w Sztokholmie. Za 38 zł w dwie strony!

Sztokholm nie jest tanim miastem, nie jest też tani dojazd z lotniska Skavsta do centrum. Ale w przypadku takich cen i to na weekend – można się poważnie zastanowić. Rok temu polecieliśmy za 4 zł w dwie strony. Teraz to jest najniższa oferta.

Stosunkowo dużo terminów na terminy nie tylko weekendowe znajdziemy przy lotach z Warszawy Ryanairem. Weekendy w tytułowej cenie to np. 19-20 października i 16-17 listopada.

Poniżej przykładowa rezerwacja. Oczywiście na miejscu spędzimy wieczór, noc a w niedzielę połowę dnia

wawsztokholm

Przy okazji, polecamy również:
» Starówka Gamla Stan » Darmowe atrakcje Sztokholmu » Poradnik: Jak zwiedzać Sztokholm, mają tylko 24 godziny?

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • madziula says:

  daleko jest lotnisko od centrum? ile kosztuje dojazd orientujecie się?

  • Kasia says:

   Lotnisko Skavsta znajduje się ok 100 km od miasta. Najtańsza opcja dojazdu (pomijając łapanie stopa 😀 ) to autobusy flygbussarna. Tutaj masz cennik: https://www.flygbussarna.se/pl , generalnie najbardziej opłaca się kupić bilet od razu w dwie strony poprzez stronę internetową. Po przeliczeniu na złotówki dla osoby poniżej 26 roku życia, kosztowało mnie to 125 zł. Byłam w Sthlm w te wakacje, też ryanairem, służę pomocą i informacją 🙂
   kenkarta@gmail.com

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI