PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w LOT Ciekawa okazja. Ryga na święta za… 101 zł z LOT

Ciekawa okazja. Ryga na święta za… 101 zł z LOT


ryga świetaOczywiście nikogo z Was nie namawiamy na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia poza domem a co dopiero poza Polską. Ale jednak… gdyby ktoś z Was tak czy siak planował wyjazd w tym czasie – to pojawiła się świetna okazja. Lot do Rygi z Warszawy z LOT za… 101 zł w dwie strony.

Jak to możliwe? Lot w dniach kupujemy przez stronę niemieckiego pośrednika opodo.de – w przypadku płatności kartami Maestro lub Electron płacimy zaledwie 101 zł w dwie strony. W przypadku płatności innymi kartami – o 9 zł więcej. Jak podaje serwis – zostało już tylko kilka lotów w tej cenie.

Fot. Nenyaki / flickr.com / CC

Ryga w czasie świąt to dość przyjemne, klimatyczne miasto. Odbywa się tu największy w krajach nadbałtyckich jarmark bożonarodzeniowy.

Lot odbywa się oczywiście z bagażem rejestrowanym. Co do tanich noclegów w Rydze – poszukajcie np. w airbnb, można znaleźć naprawdę fajne mieszkania i apartamenty nawet na samej starówce.

zlotemswieta

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI