PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka HIT! Świetna cena na loty do Uzbekistanu! 909zł z Warszawy

HIT! Świetna cena na loty do Uzbekistanu! 909zł z Warszawy

buchara uzbekistanFot. Euyasik, wikimedia commons, CC by 3.0

Azja Środkowa to cel wielu osób. Mniej lub bardziej wymarzony.  Z pewnością najbardziej atrakcyjnym krajem tego regionu jest Uzbekistan. Kraj znikającego morza, pamiątek po średniowiecznych imperiach, szlaku Jedwabnym i zachowanych kulturach. Loty poniżej 1000 zł w te rejony to gratka. A już z wylotem z Warszawy – można uznać za hit.

Co prawda w cenie 909 zł w dwie strony ukraińskimi liniami UIA zawiera się powrót do Pragi, ale właśnie dzięki temu, że wracamy do czeskiej stolicy a nie do Kijowa czy Budapesztu – można uznać taką opcję za wygodną.

Co prawda kalendarz lotów nie jest zbyt atrakcyjny, bo obejmuje część jesieni i zimy (a te rejony w tym czasie nie należą do najcieplejszych), ale terminy październikowe czy listopadowe powinny być znośne. Zwłaszcza na pustynnym i półpustynnym sercu kraju (Buchara, Samarkanda itd…).

>> Zobacz wszystkie terminy lotów. Kalendarz

Przypominamy, że do Uzbekitanu, w przeciwieństwie do sąsiedniego Kirgistanu, obowiązują Polaków wizy.

[sprawdz] Ceny najtańszych noclegów w Uzbekistanie. Porównywarka [sprawdz]

Przykładowy termin w październiku:

wawtaszkient

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI