PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Da się? Da się! Północna Grecja: Samolot+hotel za 721 zł

Da się? Da się! Północna Grecja: Samolot+hotel za 721 zł

chalkidiki-mapa-turystyczna-690x498

Co warto zobaczyć na Półwyspie Chalkidiki?

Co to jest Półwysep Chalkidiki? To przypominający trójpalczastą dłoń skrawek północnej Grecji, u którego nasady leżą Saloniki z lotniskiem, do którego tanio dolecimy z Warszawy. Dzięki fajnym ofertom hoteli, które wysznupaliśmy w naszej porównywarce, pod koniec września zrobicie sobie wczasy za 721 zł w miejscowości Siviri.

Wszystko zależy od tego, czy lubicie wakacje pod koniec sezonu oraz czy potraficie odrobinę samodzielnie kombinować. Po pierwsze kupujecie lot liniami Ryanair i bagaż podręczny, po drugie rezerwujecie tydzień w 3-gwiazdkowym hotelu z bardzo dobrymi ocenami, położonym na jednym z palców półwyspu a po trzecie organizujecie sobie jakoś transport z lotniska na miejsce. Nie powinno być to problemem. I włala – supertanie wakacje gotowe.

Siviri leży dokładnie na przeciw Góry Olimp. Więc oprócz błękitnego nieba i morza, będziecie mieć piękny widok na najwyższy szczyt Grecji.

Screen z najtańszą obecnie opcją lotów do północnej Grecji z Warszawy:

rajanerdogrecji

Oferta hotelu (Cena za 2 osoby!) Szukaj go w naszej porównywarce cen

drydassss

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI