PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Niższe ceny na loty do Toskanii. Z Krakowa lub Warszawy od 202 zł

Niższe ceny na loty do Toskanii. Z Krakowa lub Warszawy od 202 zł

lukka toskania

Niższe ceny na loty do Toskanii na jesień. Czyli wtedy, gdy jest tu ciut taniej i mniej tłoczno. Lecimy do Pizy z Ryanairem zarówno z Warszawy jak i Krakowa w świetnych cenach!

Mowa o kwotach 200 zł z hakiem jakie można upolować na październik. Biorąc pod uwagę, że to Toskania… warto.

Dlaczego warto do Toskanii jesienią?

Dogodne połączenia kolejowe z Pizy doprowadzą nas w godzinkę na wybrzeże Cinque Terre, do Lukki czy Florencji. Jedyną niedogodnością może być fakt, że w październiku w Toskanii jest dość sucho. Tzn nie ma już bujnej roślinności, trawa jest wysuszona jak trociny, większość winnic jest już po winobraniu, nie jest aż tak zielono, ja na zdjęciu poniżej (początek września). Ale za to rankiem pojawiają się cudowne mgły, które sprzyjają świetnym zdjęciom z toskańskim krajobrazem w tle.

Toskania widok san gimignano

A na miejscu…

Można zrobić sobie tygodniowy (albo nawet krótszy) wypad, jeśli nie chcemy jeździć pociągami (jakieś 100 eur by wystarczyło) to można wypożyczyć auto (polecamy tanieauta.be od Mleka 😉 ) i poszukać tanich hoteli w naszej porównywarce lub po prostu jakiegoś domku na airbnb.

PRZYDATNE:  Zachodnia Toskania i okolice Pizy. Co warto zobaczyć?

Przykładowe rezerwacje z Warszawy. W tym na weekend!

tiskaa222

Przykładowe rezerwacje z Krakowa

toska11

Ilość komentarzy: 3 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • A właśnie, kiedy jest najlepszy moment żeby trafić na winobranie ??

    • Wędrowne Motyle says:

      Drugi i trzeci tydzień września. Zwłaszcza w Chianti. Ciut później w okolicach Sieny 🙂

  • ona says:

    Za to w pazdzierniku sa w Toskanii najlepsze imprezy – studenci wracaja po wakacjach na uniwerki w sienie, florencji, pizie i zaczynaja sie najlepsze imprezy w toskanii.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI