PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Ale oni zaskakują! 6 nowych tras Wizzair z Polski

Ale oni zaskakują! 6 nowych tras Wizzair z Polski

nowe polaczeniawizzair

I niech ktoś powie, że tanie loty to żadne emocje. Emocje jak nie wiadomo co! Oto dziś zaskakująco Wizzair ogłosił uruchomienie aż 6 nowych tras z Warszawy-Okęcie. Niektóre są… hmm sensacyjne. Nikt by na nie nie stawał. A jednak!

Od marca 2015 różowe samoloty polecą dodatkowo z Warszawy do:

Od stycznia do Turynu i Werony

To zapewne z powodu faktu, że sprawdziło się połączenie do Grenoble i jest szansa na to, że miłośnicy nart i Alp będą korzystali z tych połączeń.

Od marca do Dortmundu, Larnaki na Cyprze i Lizbony

O ile Dortmunt nie wzbudza emocji, Cypr już bardziej, ale to nie nowość, tak Lizbona… Lizbona była jednym z najbardziej wymarzonych kierunków tanich lotów z Polski. Wszyscy stawiali na debiut połączenia w Ryanair. Tymczasem sensacja. Otwiera je Wizzair!

Od kwietnia na Maltę, do Alicante i do Katanii

Typowo wakacyjne kierunki, więc można będzie polować na tanie loty na początek sezonu. Tutaj sensacją na pewno jest Katania, dość zapomniany port lotniczy po drugiej stronie Sycylii, niż Trapani. Ale lepiej położony, bo blisko na Etnę czy do Taorminy.

Przykładowe okazje. Lizbona za 308 zł i Wsch. Sycylia  również:

lisbonsss

Albo na narty w Alpy, albo na plażing w Alicante:

torinoverona

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI