PROMOCJE Noclegi w tanich hotelach Kod na 84zł zniżki na noclegi w hotelach. Giełda Roomertravel

Kod na 84zł zniżki na noclegi w hotelach. Giełda Roomertravel

Kolejna szansa na zniżkę w hotelach a w wielu przypadkach spoooorą zniżkę. Mało znany Wam (chyba) serwis Roomer proponuje kod zniżkowy w wysokości 25 dolarów (84 zł) przy minimalnej kwocie rezerwacji 100 dolarów. Czyli już jest szansa na 50 dolarów czyli 50% taniej (jeśli druga osoba weźmie np. drugi nocleg, wcześniej rejestrując się z Twojego linka polecającego)

Aby otrzymać 25 dolarów na start można zarejestrować się z naszego linka polecającego (z góry dzięki 😉 ), który z kolei da nam 25 dolarów na noclegi. I tak to działa. Albo po prostu zarejestrować się „z biegu” na serwisie.
Po stworzeniu konta Wy również otrzymacie swój personalny link, którym możecie sie podzielić na swoim facebooku czy wysłać znajomym. W ten sposób dostajecie kolejne 25 dolarów, po dokonaniu rezerwacji przez zarejestrowanego. Klasyczny łańcuszek korzyści, ale… Ale warto się mu przyjrzeć bliżej 😉

Chodzi o to, że Roomer to serwis inny, niż wszystkie. Jak zerkniecie na niego to możecie dostać dziwnego szoku, bo oto na dzień dobry wita nas nocleg w hotelu w Narita w Japonii w cenie 11 dolarów zamiast 100. I to na Sylwestra. Albo w Glasgow przeceniony nawet 89%. O co chodzi?

noclegiroomer

Otóż Roomer to w pewnym sensie „giełda porzuconych noclegów”. Model tego izraelskiego startupu opiera się na handlu niewykorzystanymi lub anulowanymi rezerwacjami. Wartość tego rynku wycenia się na dziesiątki milionów dolarów. I to tylko w USA. A hotele zacierają rączki, bo rezerwacje „non-refundable” to dla nich najłatwiejszy pieniądz. Pokój jest wolny a opłacony, klient traci.
roomertravel noclegi kodW tym serwisie można „sprzedać” nocleg, który z jakichś powodów nam nie pasuje. Serwis działa od roku, a promocję z kodami rabatowymi wypuścił, by wzmocnić promocję i zwiększyć liczbę zakładania kont. Oczywiście część noclegów jest mało atrakcyjna, bo dotyczy konkretnych dni, do których musimy się dopasować, ale jak głęboko przejrzycie serwis, zobaczycie, że jest w nim sporo okazji, typu

Co również ciekawe – w serwisie możecie SPRZEDAWAĆ swoje noclegi, a według twórców nawet na nich… ZARABIAĆ. Jeśli udało Wam się gdzieś upolować nocleg np. za 50% normalnej ceny. Potem okazuje się, że nie możecie z niego skorzystać, możecie spróbować wystawić go np… za 60-70% ceny.
System Roomera waliduje prawdziwość oferty, potwierdza i wystawia Wasz nocleg (który i tak by się zmarnował) jako pełnoprawną ofertę dla kogoś innego, kto akurat bardzo by chciał nocować w danym terminie. Dziwi nas więc, że ktoś nie chce nocować w Japonii w Sylwestra i wystawia swój nocleg tylko za 11 dolarów. A normalnie kosztuje on w tym samym miejscu kilka razy więcej. Przykład pierwszy lepszy z brzegu, Rzym:

porownaniehoteliroomer

Czy na serwisie są inne noclegi niż tylko takie „oddawane”? Owszem. Jak każdy serwis tego typu – jeśli chce się rozwijać, musi rozszerzać ofertę, wiec znajdziemy tu też noclegi „normalne”. Dziwnie to brzmi, ale po prostu pomiędzy odsprzedawanymi można szukać noclegów klasycznych. Powodzenia!

Załóż konto w RoomerTravel (trwa 10 sek.)

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Aneta says:

  Właśnie założyłam konto i przy rezerwacji zniżka jest dostępna dopiero od 100$ a nie 50 jak podaliście w poście. Jest jakiś sposób, żeby tę cenę obniżyć?

  • Wędrowne Motyle says:

   Masz rację. Oczywiście chodziło o 100. Sorry. Widocznie przy pisaniu musieliśmy myśleć o 50, że tyle można zaoszczedzic max za jednym razem
   Aby za jednym razem obniżyć o 50 można zrobić tak, że jeden nocleg zarezerwować jako Ty, drugi twój partner, który uprzednio rejestruje się z Twojego linka. Np. podczas tego samego wyjazdu. Tym sposobem zyskujesz jako Ty 50 dolarów od razu.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI