PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w LOT Brawo! Loty krajowe LOT za 60 zł a nawet 25 zł

Brawo! Loty krajowe LOT za 60 zł a nawet 25 zł

lot samolot

Efekt Pendolino? A może efekt Ryanair? A może efekt Polskiegobusa? Nieważne, ważne, że LOT wprowadza nową taryfę, głównie dla podróżujących po Polsce na krótkie wypady. Od 10 marca można bilety krajowe kupić za 59 zł. Za odcinek.

Żeby upolować tak tani bilet (tańszy niż regularne ceny pociągów Pendolino) należy zarezerwować interesujący nas termin z 60 dniowym wyprzedzeniem. Taryfa nazywa się Economy Simple, upoważnia nas do bezpłatnej słodkiej przekąski i wody oraz pozwala gromadzić punkty w programie lojalnościowym.

Podróżujemy z jednym bagażem podręcznym Dla zainteresowanych – można nadać również dodatkowo bagaż rejestrowany. To dodatkowa opłata 54 zł.

Biletów szukajcie oczywiście na lot.com

ktwawktwlotpromo notolatamylot

Trwająca promocja na Tripsta.fr na rabat -10 euro pozwala połączyć z promocyjnymi biletami LOT w wyniku czego za odcinek w jedną stronę płacimy jeszcze mniej, bo około 25 zł. Przy płatności kartą kredytową Visa. Sprawdziliśmy aż do momentu płatności, ale nie kupowaliśmy biletu. Więc jak komuś z Was zadziała – dajcie znać.

tripstalotpromo

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI