PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Fajne! 4-dniowy wypad na Cypr z niedzielą za 437zł

Fajne! 4-dniowy wypad na Cypr z niedzielą za 437zł

cypr mapa turystyczna

Ciekawy termin z ciekawymi cenami na fajny, krótki wypad na Cypr. Nie jest to turnys, raczej przedłużony weekend (niedziela-środa), ale w sam raz by przywitać ciepły sezon w temperaturze powyżej 25 stopni i z ciepłą wodą w hotelowym basenie lub śródzienomorskiej plaży. Na dodatek znaleźliśmy przykładowy nocleg w niezłym hotelu.

Najtańszy obecnie lot z Polski na cypr to 4-dniowy wypad 10-13 maja (niedziela-środa) z Warszawy do Larnaki za 268 zł dla członków klubu WDC lub 358 zł dla wszystkich (screen poniżej). Razem z hotelem (ceny poniżej 200 zł / os) wyjść nas może taki wypad nawet 437 zł.
Larnaka leży w pd-wsch części Cypru, tam gdzie woda jest najcieplejsza. Nawet zimą dochodzi do 20 stopni. Blisko stąd do słynnego kurortu Agia Napa na końcu półwyspu Greko (zerknijcie na mapie)

warszawacypr

Przykładowy nocleg (cena dla 2 osób za 4 dni):
Więcej takich znajdziesz w naszej porównywarce

larnakahotel

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI