PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Cudowne Cinque Terre za około 210zł. Z Katowic za 230zł. Jak to zrobić?

Cudowne Cinque Terre za około 210zł. Z Katowic za 230zł. Jak to zrobić?

cingue 3

Wraca sezon na słoneczne, cudowne, bajowe weekendy i dłuższe wypady do Włoch. Naszego absolutnie ulubionego kraju w Europie. Przypominamy nasz pomysł sprzed roku na wypad do prawdopodobnie najpiękniejszej części Włoch czyli na liguryjskie wybrzeże z wykorzystaniem banalnie tanich lotów do Bergamo i atrakcyjnych cenowo biletów na włoskie koleje intercity.

Do wyboru mamy albo słynne Portofino, położone rzut kamieniem od Genui albo trochę dalej słynne „Pięć wiosek” czyli zjawiskowe, znane z wielu fotografii wybrzeże Cinqueterre. Do jednego i drugiego miejsca dojedziemy bezpośrednio z Mediolanu albo widokową, piękną linią kolejową albo połączeniem przez Parmę, a do dworca Milano Centrale dojedziemy szybko i sprawnie autobusem z lotniska w Bergamo.

POLECAMY: Zwiedzanie Cinque Terre, mapa | Portovenere | Zachodnia Toskania | Najpiękniejsze włoskie miasteczka nad morzem

Najtańsze ceny dla lotów z Warszawy zaczynaja się od 93 zł w dwie strony dla członków WDC a z Katowic od 113 zł. Dla wszystkich pozostałych kilkadziesiąt zł więcej.

bergamoprzykladowektw

pociagzmediolanu

Biorąc pod uwagę ceny autobusów spod lotniska do Medioanu za 5 euro – łącznie za taką wyprawę kombinowaną zapłacimy bardzo interesujące 205-210 zł na osobę!

Jeśli komuś natomiast mało wrażeń, może zaplanować powrót inaczej. Zaoszczędzić te 74 lub 54 zł, potem dołożyć i za około 137 zł wrócić do Polski (Krakowa) z Pizy, zahaczając o Krzywą wieżę. Kurs pociągiem z La Spezia do Pizy to zaledwie godzina i również 9 euro.

pizakrakow

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Magda says:

    To fantastycznie! Marzy mi się od dawna. Do posta wkradł Wam się jakiś błąd bo wylot jest w lipcu a powrót w listopadzie;)

  • Aga says:

    Warto!!! Cudowne miejsce za super cenę 🙂 Żałuję że z Wrocławia nie ma takich połączeń…

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI