PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair A może Toskania na przełomie października i listopada? 156 zł

A może Toskania na przełomie października i listopada? 156 zł

Tanie loty do Toskanii to tanie loty do Pizy. I na razie tylko to. Do tej perełki włoskiego renesansu dolecimy najtaniej z Krakowa. Obecnie najlepsze ceny widzimy na październik i listopad, więc poszukaliśmy dla Was opcji na wykorzystanie święta 1 listopada.

florencja panorama widok

Jaka jest pogoda wtedy w Toskanii? Świetna! Byliśmy kilka razy jesienią w środkowych Włoszech Co prawda na wodzie są już spore fale i raczej jest chłodnawa, ale wnętrze Toskanii jest niesamowicie kolorowe, drzewa jeszcze nie zrzucają liści, czasami o poranku pojawiają się już klimatyczne mgły.

No i lecimy liniami Ryanair za 156 zł w dwie strony z dużym bagażem podręcznym 29.10 – 05.11

SPRAWDŹ WIĘCEJ NASZYCH WPISÓW O TOSKANII:
» Górski kurort Abetone » Okolice Pizy i Zachodnia » Toskania » San Gimignano » Atrakcje Lukki » Florencja w 48h

Wgłąb Toskanii: Z Pizy do Lukki (pociągiem około 5 Euro). Z Pizy do Florencji (pociągiem od 7 do 11 euro). Z Pizy do Cinque Terre (pociągiem około 8 euro). Z Pizy z przesiadką w Empoli do San Gimignano (około 12 euro pociągiem)

krakowpiza

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI