PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Zrób sobie sam wakacje! 12 propozycji na loty+pobyt w krajach śródziemnomorskich za kilkaset zł.

Zrób sobie sam wakacje! 12 propozycji na loty+pobyt w krajach śródziemnomorskich za kilkaset zł.

kreta chania zachod slonca

Czasy ultrataniego podróżowania już za nami, bardzo taniego również, ale wciąż pałamy sympatią to podróżowania po prostu „tańszego” a idealnie, gdyby było samodzielnie poskładane. Prawda, jaka potem jest zawsze satysfakcja?

Świat dzieli się na tych, co z biurami i na tych co samodzielnie. Ponieważ piszecie, podpytujecie jak to zrobić – poniżej przygotowaliśmy Wam pierwszy w tym sezonie przegląd kilkunastu gotowych propozycji na zrobienie sobie samemu wakacji. I to w sezonie a nie poza sezonem! I co najważniejsze – za kilkaset zł. Oczywiście chodzi o loty i hotel/pensjonat. Bo to jak rozrzutnie (albo nie) spędzacie wakacje to już ciężkie to określenia przez nas.

„nie stać mnie na wakacje”

A wystarczyło co miesiąc odłożyc 100 zł od stycznia tego roku i już masz na lot + ekskluzywny hotel w Grecji. Wystarczyło odłożyć palenie papierosów na 3 miesiące, przesiąść się z auta na rower na trzy miesiące, zrezygnować Jak to możliwe!? Zobaczycie w jednej z poniższych propozycji.

Zasada wyszukiwania:

Szukamy Wam lotów tanimi liniami w okresie letnim. Zawsze w najtańszej możliwej wersji (czyli np. jak Wizzair to z członkostwem WDC). Nie listopad ale samo lato, wakacje, ewentualnie początek jesieni. Po drugie szukamy hoteli nie takich całkowicie badziewnych ze słabymi ocenami, ale dobrze recenzowanych, lepszych, czasami wręcz z wyżywieniem (śniadania). Pomysły zupełnie subiektywne.

Ważne! Widniejące na screenach kwoty to ceny wszystkich noclegów w przeliczeniu na 2 osoby. Zawsze podzielncie je na pół.

Wszystkie propozycje wyczailiśmy w naszej porównywarce noclegów, podpiętej do bloga. to narzędzie wciąż wydaje się najlepsze do takich zabaw. Tym bardziej, że nie pokazuje już tylko miast, ale tez regiony. Jak widzicie screen naszej oferty, wejdźcie na wyszukiwarkę, wyszukajcie go potem – dopasowując swoje daty do regionu

W takim razie częstujcie się:

– Włochy – 

Wakacje w Emilii-Romanii w hotelu 4* [CENA 732 ZŁ za 7 dni]

emoliaromania

Zachodnia Toskania, na przedmieściach Pizy [CENA 803 zł za 7 dni]

piza

Agroturystyka w sercu zach. Toskanii, blisko Volterry [CENA 1107 zł za aż 10 dni]

toskaniaagroturystyka

Tradycyjna farma w górach niedaleko Rzymu [CENA 1060 zł za 9 dni]

farmapodrzymem

Sycylia. Lecimy do Trapani a mieszkamy w stylowej starej willi w Marsali [CENA 869 zł za 6 dni]

marsalazkrakowa

– Grecja –

Niesamowite! Lot + 5-gwiazdkowy hotel na Półwyspie Chalkidiki [CENA 740 zł za 7 dni]

salonikichalkidiki

Lecimy do Aten. A potem świetnie oceniany hotel w Pireusie [CENA 846 zł za 9 dni]

atenypireus

A może jednak Kreta? Świetny hotel przy morzu i jeszcze ze śniadaniami [CENA 982 zł za 7 dni]

kretazkatowic

– Hiszpania –

Costa Brava. Dobry hotel w kurorcie Tossa del Mar [CENA 925 zł za tydzień]

tossadelmar

Również lot do Girony. Ale bazą będzie hotel Ibis w Gironie [CENA 946 zł za tydzień]

gironaibis

– Francja –

Prowansja. Lot do Marsylii. Romantyczny hotel w Orange [CENA 862 zł za tydzien]

prowansjaorange

Wszystkich tych ofert możecie szukać w naszej przyblogowej porównywarce najtańszych noclegów.

Oprócz miast możecie również szukać noclegów dla regionów czy okolic – wystarczy w ścieżce o góry kliknąć w link pokazujący większy zbór – np. nazwę prowincji

prowincjagirona

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI