PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Propozycje lotów na długi weekend sierpniowy. Ale jak to!?

Propozycje lotów na długi weekend sierpniowy. Ale jak to!?

piza

W tym roku (2015) zostały nam długi weekend w Boże Narodzenie i ewentualnie przedłużony weekend przed Świętem Niepodległości 11 listopada. Ale okazuje się, że wiele osób będzie miało jeszcze jeden długi weekend. Jednak w sierpniu. Ale jak to i dlaczego?

Rozporządzeniami prezesów i dyrektorów wielu jednostek samorządu terytorialnego, instytucji budżetowych, ale również wielu firm i instytucji prywatnych dzień 14 sierpnia będzie dniem wolnym od pracy, w wyniku tego, że święto 15 sierpnia wypada w sobotę. Zgodnie z prawem pracy pracownikowi przysługuje wtedy jeden, dodatkowy dzień wolny. Niektóre firmy i instytucje już wykorzystały ten fakt, ustanawiając dniem wolnym piątek po Bożym Ciele (5 czerwca). Ale niektóre jeszcze nie…

O tym jaki to dzień decyduje pracodawca, ale oprócz wigilii 2015 nie ma zbyt wielkiego pola manewru, więc większość przesuwa ten dzień wolny o jeden do tyłu – tym samym wolne będzie w piątek, tworząc długi weekend sierpniowy.

Dla tych osób, które będą się cieszyć takim czasem w tak wspaniałym miesiącu przygotowaliśmy więc listę propozycji wypadów lotniczych w różne fajne miejsca Europy. Zarówno z wylotem w czwartek jak i piątek a powrotami w poniedziałek lub już w niedzielę.

Przykłady:

Z Gdańska z dzieciakami (albo bez) do Legolandu w Danii za 78 zł

billund

 

Z Warszawy do stolicy czekolady, czyli Brukseli za 93 zł

bruksela

 

Norweskie fiordy z Gdańska za 93 zł

gdanskbergen

 

Stolica Danii (również z syrenką) na idealny weekend za 98 zł z dużym podręcznym

kopenhagazwaw

 

A może Malmo (czyli w sumie też Kopanhaga) z Poznania za 78 zł

malmezpoznania

 

Nowe połączenie z Katowic. Czyli Maastricht a z niego blisko do Akwizgranu za 78 zł

mastrichtachen

 

Trochę drożej już. Ale za to gdzie. Toskania z Gdańska za 258 zł – również długi weekend

pizagdansk

 

I jeszcze niezniszczalne Bergamo, czyli Lombardia również Ryanairem za 248 zł

wawbergamo

Oferty najtańszych noclegów do tych lotów (ale nie tylko) znajdziecie w NASZEJ PORÓWNYWARCE

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI