PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Nareszcie! Neapol blisko Walentynek za 78 zł

Nareszcie! Neapol blisko Walentynek za 78 zł

NEapol widok

Właśnie to było dziwne. Bardzo długi czasi nie było żadnych dobrych cen na loty do Neapolu. A tymczasem są, wróciły. Można polecieć do Kampanii z Wizzair w świetnej cenie i to bardzo blisko Walentynek. Albo nawet  z Walentynkami.

Loty do Neapolu z Katowic to naszym zdaniem jedno z ciekawszych połączeń tego przewoznika z Polski na południe. Bo Neapol, bo Pompeje, Bo Wezuwiusz, bo Kampania i okolice, w kńcu po Capri i Półwysep Amalfi. Klasa!

neapol i okolice kampania mapa

O Neapolu i okolicach dużo pisaliśmy, więc jak kupicie bilety, na pewno Wam się przydadzą nasze wpisy:

Kampania i okolice Neapolu » Neapol w jeden dzień – godzina po godzinie  » Ulica szopek w Neapolu » Komunikacja publiczna w Naapolu i okolicach » Pozzuoli » Pompeje, fotogaleria 1000px

Najniższe rekordowe ceny dotycza oczywiście lotów z małym bagaże podręcznym i członkostwa w WDC, ale zekrnijcie na ceny „dla wszystkich”. 118 zł w dwie strony to też nie lada gratka.

Neapol tuż prze Walentynkami za 78zł !!!

neapoltanio

Neapol razem z Walentynkami za 78 zł !!

neapoltanio2

Neapol po Walentynkach za 93 zł

neapoltaniej3

 

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI