PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Atenzione! Tani Rzym z Warszawy i Poznania w czerwcu

Atenzione! Tani Rzym z Warszawy i Poznania w czerwcu

rzym koloseum widok

Atenzione! Możliwość taniego wypadu do Rzymu wraca. A do Rzymu się wraca wielokrotnie, nie sposób się tym miastem znudzić. Najlepsze ceny i temriny na wyloty z Warszawy.

Chcemy Was zaprosić na samodzielną organizację wypadu do Rzymu. W czerwcu jest tam już gorąco, wszystko zakwitło, turystów jeszcze nie aż tyle ile od lipca. To może być świetny wybór.
Lecimy na pokładzie tanich linii Wizzair, korzystając z wyprzedaży jednodniowej (tylko dziś 29  marca) -20%. Tym samym bilety kupimy już za 116 zł przy opcji z WDC oraz 188 zł dla każdego innego śmiertelnika 🙂 WOW!

Szukajcie kombinacji z wylotami 6, 7, 8 9 czerwca i powrotami 10 lub 11 czerwca. Np:

rzymtani1

A tym razem, niecodziennie dla maruderów, którzy lubią sobie skomentować „czemu znów warszawa!?” mamy niespodziankę. Otóż również Poznań ma możliwość tańszego wypadu do Rzymu w czerwcu. Ale na dłużej, bo tydzień, więc warto połączyć to z urlopem i objazdówką po okolicach Rzymu. Może do Neapolu a może wgłąb półwyspu? Opcja krótsza (8-12) kosztuje 30 zł więcej.

rzymzpoz

Jak juz kupicie bilety koniecznie zobaczcie:

Darmowe atrakcje turystyczne Rzymu | Punkty widokowe Rzymu | Najtańsze noclegi w Rzymie – porównywarka

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI