PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w KLM Promocja CityBreak od KLM. Loty do dowolnego miasta + Amsterdam w pakiecie

Promocja CityBreak od KLM. Loty do dowolnego miasta + Amsterdam w pakiecie

lizbona punkty widokowe

Nietypowa promocja w KLM. Obniżone ceny lotów na połączeniach europejskich pozwalają na odwiedziny w dwóch dużych miastach z jednym razem w cenie lotu do jednego. Za każdym razem tym drugim miastem będzie Amsterdam.

Do 5 października (włącznie!) 2016 obniżono ceny do wybranych miast europejskich. KLM tym samym zachęca do podróży typu CityBreak. Linie dodatkowo promują swoją darmową usługę – bezpłatny stopover w Amsterdamie. Pisaliśmy o tym przy okazji wizyty w Paryżu w czasie powrotu z Japonii. I o tym jak to działa.

Dzięki tej propozycji, podróżujący np. do Barcelony, może zatrzymać się na wybrany przez siebie czas w stolicy Holandii i nie ma to wpływu na cenę biletu. Pół dnia, dwa dni, trzy dni. W ten sposób można skorzystać z dwóch podróży i spróbować złożyć podróż Barcelona + Amsterdam albo Lizbona + Amsterdam albo Madryt  + Amsterdam za 619 zł.

Aby zarezerwować podróż ze stopem w Amsterdamie wystarczy na stronie www.klm.pl wybrać wylot z Warszawy do Amsterdamu, a następnie kliknąć w opcję „podróż złożona”. W kolejnym kroku wybieramy miasto docelowe (np. Madryt) i określamy daty podróży uwzględniając stop w Amsterdamie. Na koniec należy wybrać jedno z zaproponowanych połączeń wraz z ceną.

KLM oferuje bezpłatny serwis pokładowy oraz duży bagaż kabinowy (walizka o wymiarach: 55 x 35 x 25 cm + akcesorium o łącznej wadze 12 kg – w cenie biletu.

amsterdam kanał

Polecamy przy okazji nasz wpis: Zwiedzanie Amsterdamu w 2 dni

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI