Uncategorized Tanie loty do Macedonii ! Już za 88 zł w dwie strony.

Tanie loty do Macedonii ! Już za 88 zł w dwie strony.

skopje macedonia
Kolejna super propozycja aby w najbliższym okresie odwiedzić piękne i malownicze Bałkany. Tym razem proponujemy wam lot z Berlina do Skopje czyli stolicy Macedonii. Kraj mało znany dla niektórych osób ponieważ pod względem turystyki jeszcze ,,raczkuje” ale to nie przeszkadza ponieważ ludzie są tam bardzo mili i uprzejmi dla turystów.

Linią lotniczą realizującą te połączenia jest węgierski przewoźnik Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo WDC) dlatego też bagaż rejestrowany jest płatny, ale na pokład samolotu możemy ze sobą zabrać za darmo bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 42 x 32 x 25. Najlepszym znalezionym przez nas terminem jest od 03.02 do 10.02.2017 r. Jeśli zarezerwujecie bilety jeszcze w dniu dzisiejszym to możecie się załapać na promocję Wizzaira – 20 % na wszystkie loty.

Dokonaj rezerwacji biletów

skopje

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI