PROMOCJE Wybierz się w podróż z Ryanairem – 2 miliony biletów o 20% taniej!

Wybierz się w podróż z Ryanairem – 2 miliony biletów o 20% taniej!

bergamo lotnisko ryanair
Kolejna świetna promocja Rynaira, ceny ponad 2 000 000 biletów zostały obniżone 20 % w puli przewoźnika. Ceny zaczynają się już od 29 zł w jedną stronę z i do Polski. Bardzo dużo destynacji bierze udział w promocji lecz my zaproponujemy wam najciekawsze (naszym zdaniem) kierunki, resztę można będzie znaleźć pod linkiem który znajdziecie na końcu artykułu.

Lecz jeszcze przed rozpoczęciem poszukiwania okazji, należałoby przypomnieć, iż przewoźnik, realizujący te połączenia, na pokład swoich maszyn pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 20 cm. Czyli jak to się przyjęło w żargonie latających tanimi liniami – „duży podręczny”.

Promocja dotyczy wszystkich tras Ryanaira w ramach całej siatki połączeń na podróż od 6 do 31 stycznia 2017 r. Rezerwacji należy dokonać na stronie internetowej Ryanair.com do środy 4 stycznia, do północy.

Zapraszamy do przeglądu:

Warszawa – Mediolan/Bergamo – 78 zł

waw-medio

Gdańsk – Manchester – 130 zł

gdansk-mancheaster

Kraków – Bolonia – 148 zł

krakow-bolonia

Poznań – Aliacante – 148 zł

poznan-aliacante

Wrocław – Barcelona – 148 zł

wroclaw-barcelona

Resztę tras możecie znaleźć pod tym linkiem

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI