PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Urlop w maju? Lecimy na południe za 300-400 zł. Albo i mniej.

Urlop w maju? Lecimy na południe za 300-400 zł. Albo i mniej.

Maj to bardzo dobry termin na urlop przed urlopem albo przed sezonem. Najlepiej tuż po majówce, gdy pierwsza fala wyjazdów z okazji długiego weekendu już się przeleje. Pogoda prawie gwarantowana, kwiaty wszędzie już po kwitnieniu, pachnie, południowe słońce nierzadko rozgrzewa doponad 25 stopni. Jedynie woda w morzu będzie chłodna. Ale czy to ważne? 

Przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd lotów na południe: Włoch, Hiszpanii, Grecji za niewielkie pieniądze. Na wypad kilkudiowy, po „majówce”, ale jeszcze w maju.

Liniami lotniczymi jakie zabiorą Was w podróż jest węgierski Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 i wadze 10 kg oraz irlandzki Ryanair, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: pierwszą 55 x 40 x 20 cm o wadze 10 kg oraz drugą sztukę o wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Katowice – Bolonia – Piza – Kraków za ~156 zł.

27 maja – 1 czerwca. Lecimy, zwiedzać Toskanię. Przylot i powrót z innych lotnisk, ale umożliwia zobaczenie po drodze Florencji, Lukki, San Gimignano czy Pizy. Uwaga, cena najniższego lotu liniami Wizzair dotyczy lotu z jednym bagażem podręcznym.

Poznań – Castellon (Walencja) – Poznań za 170 zł

Bardzo ciekawy, świeży dość kierunek. Czyli wschodnie wybrzeże Hiszpanii. Słoneczna Walencja, wybrzeże Costa Blanca, Sagunt i okolice. Lecimy tylko liniami Ryanair. Wracamy z tego samego lotniska

Warszawa – Ateny – Ateny – Łódź

Co prawda inne lotnisko powrotu, ale nie powinno być to żadnym problemem zarówno dla warszawiaków jak i łodzian. Lecimy wygrzać się „dosłownie” pod Akropolem za kwotę niższą, niż dwa kursy Pendolino 😉

Rzeszów – Korfu – Rzeszów  za 234 zł

Świetna cena na tygodniowy urlop na tej greckiej wyspie, na dodatek skomunikowanej promowo z Albanią. Lot co ciekawe z Rzeszowa i tamże powrót.

Kraków – Mediolan Bergamo – Kraków za 273 zł

To bardzo ciekawy kierunek, który będzie nam się zawsze kojarzył z urodzinami 2016 i weekendem nad Jeziorem Como. Z resztą taki weekend, właśnie tam w tym czasie polecamy. Nie zawiedziecie się.

Kraków – Lamezia (Kalabria) – Kraków za 294 zł

Ciekawy kierunek, który zawsze nas pociągał. Najlepiej, jak połączymy go sobie z Bazylikatą albo wschodnią Sycylią (przez Reggio). Lecimy do Lamezia Terme z Krakowa na tygodniowy urlop. Jak go zorganizujecie – Wasza sprawa 🙂

Warszawa – Izrael – Warszawa za jedyne 368 zł

Bardzo ciekawa cena jak na ten kierunek i jak w tym czasie. W Izraelu może być wtedy upalnie. A jeśli zażyczycie sobie skoczyć z Tel Avivu jeszce gdzieś na południe na 1-2 to na pewno będzie usatysfakcjonowani.

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI