PROMOCJE HIT ! Super tanie loty do Oakland w Kalifornii z Barcelony nową linią lotniczą za 899 zł w dwie strony !

HIT ! Super tanie loty do Oakland w Kalifornii z Barcelony nową linią lotniczą za 899 zł w dwie strony !


Super tanie loty do Ameryki Północnej, a dokładniej do Oakland w Kalifornii nowo powstałą linią lotniczą która rozpocznie loty już w czerwcu bieżącego roku. Terminów jest kilka więc nie warto się zastanawiać tylko korzystać z tak dobrej oferty.

Tak jak wcześniej napisaliśmy w podróż zabierzemy się z linią lotniczą Level, która pozwala zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny. Linia Level jest całkowicie nową linią lotniczą utworzoną przez międzynarodową korporację International Airlines Group, w skład której wchodzą przewoźnicy British Airways i Iberia. Nie są znane jeszcze dokładne wymiary bagażów.

Ważne: Należy pamiętać że obywatele Polski muszą posiadać wizę do Stanów Zjednoczonych. Natomiast jeśli chodzi o dojazd do Barcelony to możecie się dostać drogą lotniczą liniami: Wizzair, Ryanair, Norwegian, LOT oraz Vueling.

Dokonaj rezerwacji biletów oraz sprawdź inne terminy

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Oakland lub pobliskim San Francisco

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Oakland

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w San Francisco

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI