PROMOCJE Tygodniowy pobyt w Toronto. Pakiet lot + apartament z wieloma udogodnieniami z Krakowa już za 2632 zł.

Tygodniowy pobyt w Toronto. Pakiet lot + apartament z wieloma udogodnieniami z Krakowa już za 2632 zł.


Bardzo fajna okazja, aby w niskiej cenie wybrać się na tygodniowy pobyt do największego miasta Kanady – Toronto. Podczas pobytu warto zobaczyć takie miejsca jak: CN Tower – wieża mierząca 553 metry, na której szczycie znajduje się obrotowa restauracja oraz Toronto Island – wyspa, na której znajduje się lotnisko oraz wiele różnych atrakcji dla młodzieży jak i starszych.

W podróż wybierzecie się liniami lotniczymi Lufthansa/Air Canada, na pokład których możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 23 cm oraz jedną sztukę przedmiotu osobistego (np. torba na laptopa) o wymiarach 33 x 43 x 16 cm. Bagaż rejestrowany jest dodatkowo płatny.

Prezentuję plan podróży w zamyśle, którego w podróży biorą udział dwie osoby:

  • Termin podróży: 20.11 – 27.11.2019 r.
  • Przelot na trasie: Kraków – Toronto – Kraków, 3158 zł/ 2 osoby (1579 zł/ osoba)
  • Zakwaterowanie w apartamencie blisko wielu atrakcji i przystanków komunikacji miejskiej Lakeview City Getaway near Airport and Public Transit za 2106 zł/ 2 osoby (1053 zł/ osoba)

RAZEM: 5264 zł/ 2 osoby (2632 zł/ osoba)

 

Dokonaj rezerwacji biletów lotniczych

 

Dokonaj rezerwacji apartamentu

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI