PROMOCJE Odwiedźcie miejsce gdzie jak mówią nigdy nie pada deszcz. Loty do San Francisco w Kalifornii z Berlina za 1565 zł.

Odwiedźcie miejsce gdzie jak mówią nigdy nie pada deszcz. Loty do San Francisco w Kalifornii z Berlina za 1565 zł.


„Tam gdzie nigdy nie pada deszcz, w Kalifornii” jak mówią słowa piosenki, a teraz macie możliwość sprawdzenia tego na własnej skórze i to w niskiej cenie bo tylko 1565 zł za podróż do San Francisco z Berlina. Nic tylko rezerwować bilety.

Linią lotniczą realizującą to połączenie jest brytyjski przewoźnik British Airways, który na pokład swoich maszyn pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm i wadze 8 kg oraz bagaż rejestrowany o wadze maksymalnej 23 kg. Drugą linią lotniczą z, którą pokonamy odcinek Heathrow – San Francisco – Heathrow będzie American Airways, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm i wadze 8 kg oraz bagaż rejestrowany o masie 23 kg.

Dokonaj rezerwacji biletów

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w San Francisco

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI