PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Szaleństwo promocji na włoskim niebie: Wyprzedaż biletów w Blu-express a loty w Volotea za 9 Euro!

Szaleństwo promocji na włoskim niebie: Wyprzedaż biletów w Blu-express a loty w Volotea za 9 Euro!


Super promocje w liniach z Włoch. Bardzo ciekawe destynacje i ceny na koniec jesieni i całą zimę!

Znacie tanie włoskie linie BluePanorama? No to poznajcie. Przewoźnik za pośrednictwem swojego biura podróży Blu-Express wrzucił właśnie ponad 10 tysięcy biletów po przecenionej cenie 29 Euro na bardzo ciekawe, unikalne połączenia (Jak np. Rzym – Lazurowe Wybrzeże czy Rzym – Sycylia), promocja obowiązuje na rezerwację w okresie do 7 października i obowiązywać w okresie od listopada do marca.

>> Zobacz, gdzie jeszcze latają z BluePanorama (mapa)

Natomiast opisywana przez nas hiszpańska linia Voloeta, latająca również dużo z Włoch wrzuciła dzisiaj bilety za niespotykane (albo rzadko) u niej ceny 9 Euro. To trochę taka cicha promocja (Jak u Ryanaira). Liczy się kto pierwszy ten lepszy – szukajcie. My np. znaleźliśmy loty w tej cenie w zimie do Bordeaux, Bilbao czy mnóstwo terminów na Sycylię. Do Wenecji możemy dolecieć tanio, kierując się na lotnisko Treviso z Wrocławia Ryanair lub lecąc do Bolonii (pociągiem do Wenecji około 1,5 godziny)

>> Zobacz, gdzie lata Volotea. Nie tylko z Wenecji (mapa)

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Marcin says:

    Volotei nie polecam, skasowali lot Kraków – Wenecja, nic nie mówiąc połowie pasażerów. Kasa wróciła od razu na konto, ale powiadomienia żadnego nie było o kasacji połączenia.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI