Blog Lotnictwo A jednak! Kupiłeś bilet Alitalia za więcej niż Eurocent, Twoja rezerwacja jest ważna!

A jednak! Kupiłeś bilet Alitalia za więcej niż Eurocent, Twoja rezerwacja jest ważna!

Kilka dni temu pisaliśmy o promocji Alitalia z japońskim kodem zniżkowym (na  25 tysięcy jenów, czyli ponad 1000 zł) i późniejszym anulowaniu tych rezerwacji przez włoską linię lotniczą.

Dzisiaj natomiast pojawił się informacja (na profilu facebookowym) przewoźnika, że przywrócone zostaną wszystkie rezerwacje z kwotą większą niż jeden Eurocent! Niestety rezerwacje na kwoty poniżej – czyli za 0,  zostały skasowane (mamy jednak nadzieję, że i to się zmieni). Oświadczenie możecie przeczytać tutaj. A więc jeśli udało Wam się kupić bilet do Nowego Jorku za 160 zł albo do Australii za nieco ponad 200 zł to tylko pogratulować!

Jak czytamy w oświadczeniu, osoby, które dokonały rezerwacji na kwotę minimum 1 Eurocent, mają otrzymać już wkrótce wiadomość o przywróceniu dokonanej rezerwacji a także otrzymać bilet elektroniczny.

tagi:
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI