PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocja linii Volotea. Do czwartku loty od 9 Euro na różne kierunki – trzeba się spieszyć!

Promocja linii Volotea. Do czwartku loty od 9 Euro na różne kierunki – trzeba się spieszyć!

voloteaHiszpańska linia lotnicza z siedzibą w Barcelonie – Volotea ogłosiła na swojej stronie internetowej nową promocję.

Milion miejsc na loty do września 2013 roku, między innymi do Wenecji, Palermo, Bordeaux, Nantes można zarezerwować już w cenie od 9€  w jedną stronę.

Promocja trwa jedynie do czwartku – więc trzeba się spieszyć! Bilety rezerwować można na stronie internetowej przewoźnika. 

Volotea, to młoda (założona została w 2011 roku) hiszpańska linia lotnicza, która ma swoją główną bazę w Wenecji (port lotniczy Marco Polo), Nantes i na Ibizie. Z hiszpańską linią lotniczą możemy lecieć między innymi do: Chorwacji, Czech, Francji, Niemiec, Portugalii, Włoch i Hiszpanii. Jeszcze w wakacje Volotea oferowała loty z Krakowa -Balic do Wenecji lecz w połowie lipca 2012 roku zrezygnowała z połączeń z polskiego lotniska.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI