Blog Lotnictwo Nowe połączenia Norwegian. Loty do Nowego Jorku i Bangkoku Dreamlinerem

Nowe połączenia Norwegian. Loty do Nowego Jorku i Bangkoku Dreamlinerem

Norwegian DreamlinerTania linia Norwegian ogłosił właśnie nowe trasy lotów. Z Oslo (Gardermoen) i ze Sztokholmu (Arlanda) będziemy mogli latać do Nowego Jorku oraz Bangkoku i to super samolotami Boeingami 787 Dreamliner.

Loty z Oslo do Bangkoku ruszają 1 czerwca 2013 r, a do Nowego Jorku od 30 maja 2013 r.
Ze Sztokholmu do Bangkoku będziemy mogli latać już od 20 czerwca 2013 r, a do Nowego Jorku od ostatniego maja 2013 r.

Ceny są naprawdę świetne! Z Oslo do Nowego Jorku polecimy już za 1067 zł, a do Bangkoku za 1763 zł. Ze Sztokholmu do Nowego Jorku za nieco ponad 1100 zł, a do Bangkoku za 1727 zł. Ceny oczywiście w dwie strony, no i najnowocześniejszym samolotem świata – jak został okrzyknięty Boeing 787.

Tego typu samolotami (bardziej oszczędne jeśli chodzi o zużycie paliwa i mogące pomieścić do 330 pasażerów, mają długość 57 metrów, a rozpiętość skrzydeł – 60 metrów) będziemy mogli również podróżować z naszym rodzimym przewoźnikiem LOT (pierwszy lot odbędzie się już 14 grudnia z Warszawy do Pragi).

 >> Zapraszamy na naszego facebooka. Śledźcie nasze pomysły na tripy, zdjęcia i relacje 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI