PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Świetna promocja weekendowa KLM. Chiny i Indie w naprawdę dobrych cenach

Świetna promocja weekendowa KLM. Chiny i Indie w naprawdę dobrych cenach

Holenderskie linie lotnicze KLM na swojej stronie opublikowały listę promocyjnych kierunków na loty w okresie od 14 stycznia a 31 maja. Trzeba szybko podejmować decyzję, bo promocja trwa jedynie do niedzieli 11 listopada.

Szczególnie korzystne wydają się promocje na loty do Chin i Indii (czyżby to odpowiedź na niedawną promocję Qatar Arlines?):
Z Warszawy do Bombaju (Mumbaju) polecimy już za 1809 zł, do Kantonu za 1879 zł, do Pekinu czy Szanghaju za 1969 zł, a do Hongkongu za 2179 zł.

 >> Zapraszamy na naszego facebooka. Śledźcie nasze pomysły na tripy, zdjęcia i relacje 

Przykładowy lot z Warszawy do Bombaju  – wylot 14 marca 2013, powrót 26 marca 2013 – całkowity koszt 1816 zł

Przykładowy lot z Warszawy do Pekinu – wylot 16 stycznia 2013, powrót 28 stycznia 2013 – całkowity koszt 1,964 zł

Lista promocyjnych kierunków przedstawia się następująco (to nie są wszystkie kierunki – resztę znajdziecie na stronie przewoźnika):

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI