Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Okazje tygodnia #28 - Gruzja, Cypr, Izrael, Malaga

Okazje tygodnia #28 – Gruzja, Cypr, Izrael, Malaga

Autor: Ania Nowak | wtorek, 2.04.13 | 3 komentarzy

Nowy tydzień oznacza kolejny przegląd lotów, promocji lotniczych, które uzbierały się w poprzednim – marcowym jeszcze tygodniu. W tej kwestii trochę się działo – w odróżnieniu od pogody, która od pewnego czasu jest wciąż niezmienna – zimowa. Myślicie, że o czymś fajnym zapomnieliśmy w podsumowaniu – dajcie komentarz z linkiem 🙂

Mlecznepodroze.pl informują o lotach do Gruzji za 88 zł w dwie strony – to świetna cena! Piszą też o lotach na Cypr za 168 zł w kwietniu z Karkowa, a także propozycji lotów do Budapesztu za 38 zł w dwie strony z Wizzair (dodatkowo krótka relacja plus zdjęcia z Budapesztu). Jest też rzadko spotykana propozycja lotów do Ledds i to w dobrej cenie – 168 zł w dwie strony.


Na serwisie flymazovia.pl znajdziemy Barcelonę za 149 zł, południową Portugalię za 263 zł, Pulę za 206 zł, Carcassone za 205 zł i Malagę za 243 zł w dwie strony

Fly4free.pl proponuje Cypr za 168 zł w dwie strony, Rzym za 178 zł z Warszawy, jednodniówkę w Londynie (dobre na odwiedzenie Muzeum Brytyjskiego). Na stronie znajdziemy też dalsze kierunki: Iran za 822 zł, Indonezja i Tajlandia za 1232 zł, loty do Amerykańskich miast od 1791 zł, Maroko od 277 zł z Polski.

Na Silesiaair możemy przeglądnąć listę tanich lotów z Wizzair (ceny od 8 do 68 zł), a także znaleźć propozycje lotu na Sardynię w świetnej cenie 129 zł w dwie stron, czy do Rzymu za 68 zł albo też na Cypr za 168 zł także w dwie strony. Miłośnicy Włoch pewnie bardzo się ucieszą tanimi lotami do Neapolu – za 88 zł w dwie strony w maju lub czerwcu, choć i miłośnicy Hiszpani nie będą zawiedzeni, bo na serwisie pojawiła się propozycja lotów na Majorkę za 176 zł.

Wroclot przygotował listę tanich lotów do Włoch i do Londynu, jest też Kreta (Chania), Liverpool w kwietniu i maju i Majorka w kwietniu za około 265 zł w dwie strony.

Na sam koniec podsumowanie naszych propozycji lotniczych: Izrael z Polski plus kółko po Bliskim Wschodzie, Japonia za 1491 zł, Karaiby od 1314 zł, Dżakarta plus Bali za 1569 zł, pomysł na trip – Gruzja, Turcja, Bułgaria. Mamy też przegląd lotów do Włoch i trzy wyspy w dobrych cenach.

 

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje tanich lotów - wpisany przez Ania Nowak , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 3

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

 1. Klaudia napisał(a):

  Kiedyś dodałam do fajnych promocji to usunęliście i nic nie napisaliście…

  • Anna Nowak napisał(a):

   Cześć, czy możesz napisać trochę jaśniej – co? kiedy? gdzie? W „starych” komentarzach system linki uznawał jako spam więc może o to chodzi…

   • Klaudia napisał(a):

    Cześć, to by wszystko wyjaśniało:) Jak będzie coś to podrzucę, najwyżej na @. Pzdr!

O blogu w mediach