Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w LOT Z Polski do Lwowa samolotem za mniej niż 200zł. Poleć zobaczyć mroczny klimat miasta z książek Krajewskiego

Z Polski do Lwowa samolotem za mniej niż 200zł. Poleć zobaczyć mroczny klimat miasta z książek Krajewskiego

Autor: Marcin Nowak | sobota, 15.09.12 | 0 komentarzy

 

Lwów panorama

fot. Panoramas / flickr.com / Creative Commons

Ciekawa promocja na jesień, jeśli lubicie w chłodzie i przy dżdżystej pogodzie przechadzać się po uliczkach secesyjnych miast. Możecie spróbować w ten sposób Lwowa. W listopadzie czy październiku ma swój urok, trochę mroczny, przypominający sceny z najnowszych kryminałów Marka Krajewskiego o Edwardzie Popielskim.


>>BĄDŹ Z NAMI NA FACEBOOKU. Nie przegap promocji i pomysłów na wakacje!

Krajewski, autor słynnych kryminałów o Eberhardzie Mocku i przedwojennym Wrocławiu, przeniósł akcje swoich powieści do Lwowa a głównym bohaterem wyznaczył policjanta Edwarda Popielskiego. Akcja najnowszej powieści „Rzeki Hadesu” rozgrywa się właśnie późną jesienią.
Podobnie jak o Breslau o dawnym Lwowie pisarz rozpisuje się mrocznie, stylowo i zgodnie z topografią, co inspiruje wielu turystów do odkrywania tych miast z książkami w ręku. Szlaku Krajewskiego jeszcze nie ma w Lwowie tak jak jest już we Wrocławiu, ale miasto w sepii możecie odkrywać samodzielnie. Podobnie dzieje się w Barcelonie z historiami Carla Ruiza Zafona…

Lecieć możemy z Krakowa albo Wrocławia a podróż w dwie strony kosztuje 198 zł i zawiera wszelkie opłaty i podatki. Jak przypomina supertanielatanie.pl w cenę w liczony jest bagaż podręczny do 6 kg (a nie 10 kg !) i bagaż rejestrowany do 20 kg oraz drobny posiłek. Podane ceny obowiązują od początku października do końca marca 2013. Dobre ceny również na okres świąteczno-noworoczny. To okazja – tym bardziej, że autobusy przelotowe z Polski (np. z Katowic/Krakowa) jadą kilka godzin i kosztują MINIMUM 100zł.

DODATKOWO: Mlecznepodroze.pl proponuję, że jeśli skorzystamy z oferty kodu rabatowego flugladen.de to za bilety zapłacimy trochę ponad 14 EUR w każdą stronę! Przykładowe rezerwacje z niskimi cenami ze strony Eurolotu zobaczycie na stronie supertanielatanie.pl a nocleg za prawie 3,5 zł w Lwowie proponuje Wroclot (!!!)

POLECAMY: Sprawdźcie najtańsze noclegi we Lwowie. TERAZ TANIEJ nawet o 80 proc.!

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w LOT - wpisany przez Marcin Nowak , Tagi: , , ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach