PROMOCJE Promocje biur podróży Ferie zimowe na Cyprze. Tydzień w Larnace za 799 zł (przelot plus hotel)

Ferie zimowe na Cyprze. Tydzień w Larnace za 799 zł (przelot plus hotel)

fot. Leonid Mamchenkov / flickr.com / CC

Tym razem propozycja zorganizowanych wczasów na Cyprze (Larnaka) w okresie od 12 do 19 stycznia za 799 zł od osoby. Oferta dotyczy przelotu oraz zakwaterowania w trzygwiazdkowym Hotelu Flamingo Beach z dwoma posiłkami (HB).

Hotel znajduje się 2 km od centrum Larnaki i 500 metrów od słynnego Słonego Jeziora. Warto wspomnieć, że w okresie zimowym od grudnia do marca na wspomnianym jeziorze można obserwować majestatyczne flamingi, pelikany i inne wodne ptactwo. Zastanawiacie się jaka jest pogoda w styczniu na Cyprze? Spieszymy z odpowiedzią: średnia najwyższych temperatur – około 17 stopni, średnia najniższych – 7 stopni, woda ma około 18 stopni, deszcz może od czasu do czasu pokropić. Larnaka jest bardzo dogodnym punktem wypadowym do wielu ciekawych miejsc wokół m.in. wspomniane Słone Jezioro i Meczet Hala Sultan, miasteczko Kiti ze wspaniałym XV -wiecznym kościołem Panagia Angeloktistos, który zachwyca wczesnochrześcijańskimi mozaikami, osada neolityczna Choirokoitia, czy klasztor Agia Napa. Larnaka jej okolice i niemal całe południowe wybrzeże Cypru są oblegane w sezonie przez tłumy turystów. Czas poza sezonem, to więc idealny okres na spokojne zwiedzanie i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Rezerwacji możemy dokonać tutaj

tagi:
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI