PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w LOT Nowe promocje w LOT. Tańsze bilety w ofercie NOWE FIRST MINUTE i „rozszerzona” Szalona Środa

Nowe promocje w LOT. Tańsze bilety w ofercie NOWE FIRST MINUTE i „rozszerzona” Szalona Środa

Dzisiaj czyli 16 stycznia 2013 roku Polskie Linie Lotnicze LOT przekazały informację prasową o nowej ofercie pod nazwą NOWE FIRST MINUTE (na miejsce dotychczasowej FIRST MINUTE, która zostanie zlikwidowana w marcu).

NOWE FIRST MINUTE jest propozycją skierowaną w szczególności do osób, które planują swoje podróże z wyprzedzeniem (najbardziej korzystne jest rezerwowanie biletów z co najmniej 3 miesięcznym wyprzedzeniem) przez co bilety na wybrany lot kupują w niższej cenie.
Wśród miast objętych promocyjną taryfą (dotyczy biletów od kwietnia do końca 2013 roku)  na początek LOT proponuje: Londyn, Kopenhagę, Rygę, Berlin, Dusseldorf i Wiedeń (z czasem liczba tych miast się zwiększy). Bilet do europejskich miast można kupić na stronie przewoźnika od 459 zł w obie strony, a jeśli ktoś ma chęć wybrać się nieco dalej to LOT oferuje w ramach NOWEJ FIRST MINUTE loty do Pekinu za około 2 019 złotych.

To jednak nie wszystko – znana nam wszystkim Szalona Środa, czyli cotygodniowa promocja, która daje możliwość zakupu biletów z nawet 50% zniżką zostanie w lutym 2013 roku nieco zmodyfikowana. Jak czytamy w komunikacie prasowym LOT – u:  Rozszerzenie koncepcji Szalonej Środy obejmie połączenia transferowe pomiędzy rynkami zagranicznymi przez Warszawę – na razie więc bez większych szczegółów.

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI