Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Nowe połączenie Ryanair: Od kwietnia latać będzie ze Szczecina do Bristolu

Nowe połączenie Ryanair: Od kwietnia latać będzie ze Szczecina do Bristolu

 

samoloty ryanair

Od kwietnia 20013 roku rusza nowe połączenie irlandzkiego taniego przewoźnika ze Szczecina do Bristolu (wspomnijmy, że Ryanair latał już na tej trasie rasie – skasowana została jednak w 2009 roku)

Pierwszy lot zaplanowany jest na 30 kwietnia 2013 roku. Samoloty Ryanair latać będą ze Szczecina do Bristolu dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.
We wtorki samolot będzie wylatywał z Anglii o godzinie 16:05, w Szczecinie planowo ma znaleźć się o 19:10. Lot powrotny został zaplanowany na 19:35, w Bristolu ma lądować o 20:55. W soboty natomiast wylot z Bristolu zaplanowano na godzinę 6:20, w Szczecinie będzie wówczas o 9:25. Ze Szczecina samolot startuje do Bristolu o 9:50 i na miejscu ma być o 11:10 czasu lokalnego.
tagi:
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI