Blog Lotnictwo nowe loty w polsce OLT Express szaleje z nowymi połączeniami. Na jesień szykuje się ogromna siatka lotów!

OLT Express szaleje z nowymi połączeniami. Na jesień szykuje się ogromna siatka lotów!

olt jetair samolotyNowa polska tania linia lotnicza OLT EXPRESS i nowe połączenia zagraniczne na jesień (generalnie życzymy powodzenia). Rozpoczyna kampanię reklamową i zapowiada bogatą siatkę nowych połączeń międzynarodowych. Firma należąca do Amber Gold kusi w krajowych lotach za 99zł a ile będą kosztować międzynarodowe? Szacuje się, że być może mniej niż 200zł. Na start nawet od 149 zł. Czy zatem OLT skutecznie może rywalizować z Wizzairem i Ryanairem?

OLT Express ogłosił kolejne połączenia zagraniczne oraz połączenie (dziwne) Łódź – Warszawa. Będzie to najkrótszy lot krajowy w Polsce. Zaledwie 30 minut! Nowe połączenia ujawniono na konferencji prasowej, dotyczącej wylotów z Łodzi, Warszawy i Gdańska.

POLECIMY Z ŁODZI DO EUROPY:

Bilety na rejsy z Łodzi do Paryża, Barcelony, Rzymu, Edynburga i Frankfurtu-Hahn są już dostępne. Rejsy z Łodzi do Warszawy można rezerwować od 79 zł. Rejsy z Łodzi do Paryża (ORY) realizowane będą w środy i niedziele, do Rzymu (FCO) w poniedziałki  i piątki, do Frankfurtu-Hahn (HHN) we wtorki i czwartki. Wyloty odbywać się będą o godzinie 19:35. W weekendy, Pasażerów z Łodzi, OLT Express zabierze do Barcelony i Edynburga. Rejsy do Barcelony (BCN) realizowane będą w soboty o godzinie 9:00. Do Edynburga (EDI) będzie można polecieć w niedziele o 17:00.

Połączenia z Łodzi do Warszawy realizowane będą w dni powszednie, dwa razy dziennie o godzinie 6:00 i 7:00 oraz w soboty o 7:00. Rejsy powrotne z Warszawy do Łodzi w dni powszednie odbywać się będą o godzinie 18:00 i 22:00 oraz w niedziele o 18:00. Regularne rejsy zagraniczne i na trasie Łódź-Warszawa zostaną uruchomione 29 października. Obsługiwać je będzie Airbus A320, przystosowany do przewozu 180 Pasażerów.
POLECIMY Z WARSZAWY DO EUROPY:
Według redakcji portalu loter.pl OLT ma od października latać zagranicę również z Okęcia. Nieoficjalnie wiadomo, że do codziennie do Amsterdamu i Brukseli. Oprócz tego będą loty do: Frankfurtu Hahn, Goeteborga, Hamburga, Kolonii, Londynu Gatwick, Lyonu, Memmingen, Paryża Orly, Rzymu Fiumicino, Saarbruecken, Stuttgartu i Wenecji. Loty również od 29 października.
A to nie wszystko. OLT ma zamiar latać zagranicę również z Gdańska, Krakowa i podobno Wrocławia.

Myślicie, że nowej taniej linii lotniczej uda się odnieść sukces? Niebawem przygotujemy dla Was nową pixelmapkę potencjalnych połączeń.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI