PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Tanie loty z Katowic do Gdańska z OLT Express okazały się wielkim hitem! Wrocław – Kraków już nie

Tanie loty z Katowic do Gdańska z OLT Express okazały się wielkim hitem! Wrocław – Kraków już nie

olt jetair samoloty Tak przynajmniej twierdzi katowicka Gazeta Wyborcza. Lotnisko w Pyrzowicach chwali się, że prawie wszystkie loty są wypełnione całkowicie a przewoźnik nawet jedną trzecią biletów sprzedaje w promocyjnej cenie 99zł. Nie ma jeszcze informacji ile procent to studenci (Dla studentów funkcjonują jeszcze dodatkowe zniżki). To właściwie przy obecnej cenie benzyny nawet o połowę taniej niż podróż małym samochodem. Lot z Pyrzowic na Wybrzeże w zależności od pogody trwa od godziny do półtorej. Na trasie latają turbośmigłowe samoloty ATR 72.

Nowe połączenia Olt Express 

Północ południe się sprawdza, tymczasem wschód-zachód już mniej? 11 kwietnia OLT Express na konferencji prasowej miał przedstawić nową siatkę połączeń zagranicznych. Nie przedstawił, natomiast wiemy, że linkwidacji uległy pierwsze połączenia: bezsensowny WrocławPoznań i Wrocław – Kraków. Te drugie jednak nie sprawdziło się przy autostradzie A4 i w miarę częstych – choć długich połączeniach kolejowych. W zamian za to z Krakowa polecimy do Bydgoszczy i… Łodzi.

Od 14 maja linia OLT Express zamierza uruchomić także połączenie z Pyrzowic do Poznania. Jak pisze Gazeta Wyborcza „Samoloty będą latać na tej trasie pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Ceny również mają zaczynać się od 99 zł w jedną stronę”.

Enhanced by Zemanta
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI