Uncategorized Ruszyła wakacyjna promocja OLT Express. Tańsze bilety dla rodzin!

Ruszyła wakacyjna promocja OLT Express. Tańsze bilety dla rodzin!

olt jetair samolotyLinia lotnicza OLT Express ogłosiła promocję kierowaną do rodzin podróżujących z dziećmi. Promocja „OLT Express dla Rodzin” gwarantuje zakup biletu za 79 zł w przypadku rodzica i 39 zł jeśli chodzi o dziecko (ceny zawierają wszelkie opłaty lotniskowe oraz podatki). Tańsze bilety można rezerwować już od 2 lipca drogą elektroniczną za pośrednictwem strony przewoźnika (w pole „kod promocyjny” wpisać trzeba hasło Rodzina) lub dzwoniąc pod specjalny numer telefonu (+48 58 735 58 88, w tym przypadku również należy podać takie samo hasło). UWAGA! rezerwując bilet przez telefon musimy liczyć się z dodatkową opłatą rezerwacyjną, która wynosi 15zł brutto. Promocja trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania biletów i obejmuje wybrane rejsy krajowe, które realizowane są od 2 lipca do 31 sierpnia.

Z „rodzinnej” promocji OLT Express skorzystać mogą osoby spokrewnione odbywające podróż na wspólnej rezerwacji w liczbie od 2 do 9 pasażerów (wśród podróżujących powinna być co najmniej jedna osoba dorosła i przynajmniej jedno dziecko lub niemowlę). Promocja obejmuje osoby dorosłe, które ukończyły 18 lat, a także dzieci pomiędzy 2 a 18 rokiem życia. Niemowlęta do 2 roku życia zawsze podróżują z OLT Express za darmo!

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI