Blog Branża turystyczna Zwiedzaj Jerozolimę 3D i przy okazji pograj w gry komputerowe!

Zwiedzaj Jerozolimę 3D i przy okazji pograj w gry komputerowe!

Już chyba kiedyś wspominaliśmy, że w maju wybieramy się do Izraela (plus Jordania), no i przy okazji poszukiwań różnych ciekawostek na temat Ziemi Świętej i nie tylko znaleźliśmy bardzo fajną stronkę a właściwie serwis Jerusalem.com

jeruzalem

Może już go znacie ale nawet jeśli tak jest, to na serwisie wprowadzono całkiem niedawno nową funkcjonalność (którą, słusznie naszym zdaniem chwalą się twórcy serwisu) – zwiedzanie Jerozolimy w trójwymiarze (do wyboru mamy kilka różnych tras np. Bazylika Grobu Świętego, Świątynia Żydowska, Kopuła na Skale, Mur Zachodni także w formie aplikacji mobilnej na telefon), tak jakbyśmy grali  w przygodową grę komputerową. Pozostając przy grach komputerowych – na stronie i taką atrakcję możemy odnaleźć (połączenie edukacji i zabawy – idealne dla najmłodszych).

zdjecie jerozolima

Nam jednak najbardziej do gustu przypadły zdjęcia panoramiczne z zaznaczonymi wszystkimi ważniejszymi zabytkami danego obszaru – super pomysł. Poza tym można też „zwiedzić” miasto z przewodnikiem, który opowiada ciekawe historie, objaśnia znaczenie wielu symboli (jedną z ciekawszych jest „zwiedzanie” Via Dolorosa stacja po stacji).

jerozolima 3d

Jeśli macie chwilę wolnego czasu albo tak jak my przygotowujecie się do wyjazdu – zajrzyjcie na stronę Jerusalem.com – polecamy!

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI