PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w LOT W tym tygodniu środa potrwa 3 dni! Wielka Promocja PLL LOT

W tym tygodniu środa potrwa 3 dni! Wielka Promocja PLL LOT

LOTWszyscy znamy promocję LOTU pod nazwą „Szalona Środa”, zwykle trwa ona jeden dzień, czasem zdarzało się że była dwudniowa. Tym razem jednak Szalona Środa potrwa aż trzy dni. 

Promocja Roku – jak na swojej stronie internetowej nazwał ją przewoźnik potrwa od 6 do 8 marca 2013 (środa – piątek).

Będziemy mogli wówczas kupić bilety do 50% tańsze na większość kierunków obsługiwanych przez LOT. Terminy lotów objętych promocją mieścić się mają w terminach od 15 kwietnia do 27 października 2013 roku. Można więc upolować coś na wakacje!

Czyżby Pekin za 1200 zł w dwie strony? A może znów tani Tel Aviv czy Chicago? Zobaczymy

Aktualizacja: Eeee, bez szaleństw, cen marzeń nie ma. Niektóre ceny nawet wyższe niż w zwykłych promocjach typu „Szalona Środa”. Tak przynajmniej wynika z pierwszych zapowiedzi cenowych.

szalonapromocjalot

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI