Blog Lotnictwo nowe loty w europie NOWOŚĆ! Połączenie do Ragusy na Sycylii. Propozycja na październik z Rzymem

NOWOŚĆ! Połączenie do Ragusy na Sycylii. Propozycja na październik z Rzymem

sycylia poludniowa
Kilkanaście dni temu znaleźliśmy dla Was tanie loty do Essaouiry z Polski. To był potem hit internetu 🙂 Dziś uroczyście debiutujemy z najświeższym połączeniem Ryanaira. Samoloty tego przewoźnika polecą do Comiso, położonego w południowej Sycylii, zaledwie 20 km od morza i 20 km od cudownego miasta Ragusa – perły Sycylii i jednego z najpiękniejszych miast całych Włoch.

Dotychczas Sycylia z tanimi lotami kojarzyła nam się tylko z Trapani. Ale to Sycylia Zachodnia. Loty do Katanii na wschodzie nie były zbyt wygodne. Teraz się to zmieni. Comiso będzie najbardziej na południe wysunięty tanim lotniskiem (oprócz Malty). Loty tu zapowiada też Airone

[sprawdz] Zachodnia Sycylia – co warto? co trzeba? Przewodnik + mapa [/sprawdz]

Ragusa składa się z dwóch części – unikatowej średniowiecznej i stylowej barokowej. Całe, położone widokowo miasto zostało wpisane na listę UNESCO. Dolot z wygodną przesiadką z Polski w październiku. Powrót do Polski ze zwiedzaniem Rzymu lub bez zwiedzania Rzymu (ale z Trapani).

413 zł – Kraków – Rzym/Comiso – Comiso – Rzym – Kraków
319 zł Kraków – Comiso – Trapani – Rzeszów

Katowice – Rzym Ciampino, wylot środa 23 października 6:05, powrót piątek 1 listopada 8:45. Cena w dwie strony 148 zł

rzym

Rzym – Sycylia (Comiso), wylot środa 23 października 16:45, powrót wtorek 29 października 8:25. Cena w dwie strony 269 zł

comiso

Dla osób, które nie chcą wracać przez Rzym ze zwiedzaniem Rzymu proponujemy powrót z Sycylii z lotniska położonego po drugiej stronie wyspy – czyli Trapani. Za loty z Trapani do Rzeszowa zapłacimy 125 zł 27 lub 30 października.

[sprawdz] Najpiękniejsze miasteczka na Sycylii – TOP 10 [/sprawdz]

mapa sycylia południowa

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Skrzat says:

    Po raz kolejny piszecie, że znaleźliście coś samemu i za każdym razem jest to 2-3 dni po tym jak umieszczę to na konkurencyjnym forum f4f. O lotach ryana na to lotnisko pisałem już 7 czerwca, tak samo jak z Maroko 2 dni przed waszym postem 🙂 Moglibyście chociaż dać info, skąd pochodzi Wasze znalezisko.

    • Marcin Nowak says:

      Cześć Skrzat. Jestem Twoim fanem, ale akurat to znaleźliśmy dziś na irlandzkim portalu The Independent. Nie widziałem tego na forum. Nie jesteśmy niestety aktywnymi userami forum f4f, choć próbowaliśmy też tam wklejać nasze promosy kiedyś. Musisz mi uwierzyć na słowo 🙂 Z resztą to mało ważne, niech ludzie korzystają. Im więcej opcji tym lepiej 🙂 Essaouirę jako fan tego miasta i Gry o Tron śledziłem od wielu miesięcy, bo wiedziałem, że ma się pojawić 🙂 pzdros!

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI