PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Świetna cena! Sztokholm – Skavsta na weekend za 50 lub 59 zł

Świetna cena! Sztokholm – Skavsta na weekend za 50 lub 59 zł

sztokholm vasa muzeum

Powrót genialnych cen na loty z Warszawy do Sztokholmu Skavsta. Niewidziana od dłuższego czasu cena biletów w dwie strony – 50 zł na jesienny weekend z Ryanair. Lub Ryanair + Wizzair.

To taki weekend błyskawiczny, bo w przypadku opcji 8-9 listopada mamy do czynienia z połową soboty i niecałą połową niedzieli. Jednak w przypadku weekendu 15-16 jeśli zgodzimy się na lot z Warszawy w sobotę wcześnie rano za 34 zł i powrót w niedzielę z Ryanair za 25 zł to mamy prawie pełen weekend za 59 zł.

sztok1k

Pamiętajcie o tym, że ceny noclegów w Sztokholmie nie należą do najtańszych, ale jak się dobrze poszuka lub będzie śledzić promocje – można coś upolować. Przeszukajcie naszą porównywarkę tanich noclegów w Sztokholmie.

Tack Stockholm! Jeden dzień w Sztokholmie from Marcin Nowak on Vimeo.

Ilość komentarzy: 4 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI