PROMOCJE Noclegi w tanich hotelach Promocja hoteli IHG. Noclegi ze śniadaniem nawet za 25 eur

Promocja hoteli IHG. Noclegi ze śniadaniem nawet za 25 eur

Dużo piszemy o promocjach z sieci Accor (Ibisy, Novotele itd…) ale tym razem proponujemy Wam coś ciekawego od sieci hotelowej IHG (Holiday Inn, Intercontinental itd…). Te z natury wcale nie tanie hotele są teraz dostępne w bardzo fajnej promocji za 100 zł z groszami za pokój plus śniadanie.

ihg christmas promo

Promocja sieci IHG nazywa się „Christmas Has Come Early This Year” i trwa niestety tylko 2 dni – 25 i 26 listopada. Rezerwując nocleg w dniach 16 grudnia do 26 stycznia. Uwaga! Tylko dla członków IHG Rewards Club Members – ale rejestracja w klubie to rzecz prosta i darmowa.

Rezerwacji dokonujemy na przykład telefonicznie. Numer: 0871 221 3953 – podajemy hasło „Christmas” (nie „okoń”). Albo bezpośrednio na stronie promocji (dzięki Rafał)

>> Zobacz pełną listę hoteli, biorącą udział w promocji

Przykładowe ceny: Holiday Inn Express – 25 eur | Holiday Inn – 35 eur | Crowne Plaza – 45 eur (+śniadanie)

wychodzi na to, że w niektórych przypadkach oszczędzacie na noclegu nawet 65%. I to w okresie świąteczno – noworocznym!

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI