Blog Dlaczego startujemy w konkursie na BlogRoku 2013? Dla oddechu oraz…

Dlaczego startujemy w konkursie na BlogRoku 2013? Dla oddechu oraz…

Startujemy w konkursie na Blog Roku 2013. Jednak. Trochę zastanawialiśmy, ale za namową części z Was i rodziny postanowiliśmy spróbować swoich sił. Zaraz powiemy Wam dlaczego. Dlaczego zależy nam na tym wyróżnieniu, dlaczego zwracamy się do Was o pomoc.

docenisz copy

Niestety nie możemy podróżować dookoła świata, nie możemy o świcie jeździć rowerami po świątyniach w dżungli, nie budzimy się przy akompaniamencie małp, nie pryska na nas ocean w Australii, nie stoimy jak wryci przez sylwetką  Kilimandżaro, nie wdrapujemy się na Wielki Mur Chiński. Jeszcze… nie. Ech
Być może robiliście to już Wy, albo planujecie. Być może dzięki nam i naszym wpisom. Na pewno jest Was sporo 🙂 I to jest przynajmniej super.

Więc nie za to chcemy, byście nas docenili…

Znacie nas, znacie naszego bloga, wiecie, że wyciskamy z życia ile się da i wszystko stawiamy na podróże. Nawet w każdy możliwy weekend. Pokazujemy Europę, Bliski Wschód, trochę Afryki, Polskę. Namawiamy Kowalskich i Nowaków do spełniania marzeń.
Tam, gdzie się da, gdzie na razie możemy, gdzie potrzebujemy historii, by opowiadać je Wam. Jeśli z nami jesteście dłużej – dobrze wiecie ile czasu poświęcamy na tego bloga, ile czasu, by Was zainspirować, pobudzić, zachwycić zdjęciami, zainteresować filmem, nie uśpić jakąś historią do snu. Zapewne to wiecie.
Myślimy o nim w autobusie, przed spaniem, rozmawiamy wspólnie, uczymy się od innych, słuchamy Was, bierzemy kredki w ręce i rysujemy, odpalamy nasze programy z lotami, by podrzucić Wam jakiś fajny pomysł, pilnujemy byście zawsze mieli świeże posty od nas na czas. Skoro już jest tak, że jesteśmy czytani – stał się jakimś stałym elementem naszego życia. W sumie poświęcamy mu niezły kawałek życia.

Gdy ktoś nas pytał: „A właściwie po co Wam ten tytuł, jesteście przecież popularni” – pomyśleliśmy, że miło byłoby go otrzymać i poczuć się przez to w jakiś sposób nagrodzonym. Bo fajnie jest inspirować i uszczęśliwiać innych, ale fajnie jest też raz zostać uszczęśliwionym za to przez innych. No jejku, raz. Tak raz na ruski rok.
Wziąć głęboki oddech, taki długi i powiedzieć sobie „super, fajnie wyszedł ten rok – a to jest nagroda. Od wszystkich” Od Was. Bo po prostu nigdy nie wiadomo czy najbliższy rok się taki powtórzy, prawda? Zdrowie, praca, itd…

Jeśli więc uważasz, że zrobiliśmy fajną robotę, lubisz doceniać pracowitość i chcesz nam pomóc wziąć ten oddech – zagłosuj na Wędrowne Motyle albo przekaż info komuś, kto Twoim zdaniem to zrobi. Można oddać na nas tylko 1 głos (i dobrze!) a kasa idzie na cele charytatywne dla dzieciaków (i bardzo dobrze!). To też nas przekonało do startu. I do uczciwej walki.

Wyślij SMS o treści H00011 na numer 7122

koszt 1,23 zł a dochód idzie na dzieciaki w hospicjum

AKTUALIZACJA: Udało się! Po niezwykłej mobilizacji Waszej – weszliśmy do złotej dziesiątki – na razie tak na szybko w emocjach  – DZIĘEEEEEKI!!!

Wszystkim Wam z góry dziękujemy! // Ania&Marcin //

I jeszcze to samo w formie infografiki. Jak ktoś nie lubi czytać

infografikablogrokumotyle

Ilość komentarzy: 25 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ilość komentarzy: 25 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI