Zakupy grupowe - podróże i turystyka Rawda Bułgaria za mniej niż 800zł i prawie 2 tygodnie

Rawda Bułgaria za mniej niż 800zł i prawie 2 tygodnie

rawda bułgaria hotel delfin

Rawda Bułgaria na 2 tygodnie? Rawda to spokojna miejscowość, która znakomicie nadaje się w szczególności na rodzinne wypady, jednak i spragnieni wrażeń nie będą się tu nudzić. Zaledwie kilka kilometrów dzieli miasto od zabytkowej miejscowości Nesebyr oraz słynnego kurortu Słoneczny Brzeg, uważanego za „Las Vegas Wschodniej Europy” ze względu na liczne dyskoteki, puby i parki rozrywki – mnóstwo atrakcji czeka więc na przyjezdnych o każdej porze dnia i nocy.

Co czeka Cię z grouponem?
Po przyjeździe zakwaterowany zostaniesz w kameralnym hotelu Delfin, który znajduje się w doskonałym punkcie lokalizacyjnym – blisko przepięknej piaszczystej plaży, a jednocześnie tuż obok centrum miasta. Hotel do dyspozycji gości oddaje komfortowo urządzone pokoje dwuosobowe i pokoje typu studio. W każdym jest łazienka, klimatyzacja, lodówka, telewizor i balkon. Na terenie hotelu znajduje się także basen, a wokół niego rozstawione są leżaki, na których można zażywać słonecznych kąpieli.

Atrakcje turystyczne:

  • Moc atrakcji zapewnią parki wodne. Jednym z najbardziej znanych jest Action Aquapark – znajduje się tu m.in. 120-metrowa zjeżdżalnia, po której można mknąć z prędkością ponad 60 km/h, basen z falami, „Wyspa Przygód” czy „Czarna Dziura”.
  • Na zwiedzanie najlepiej wybrać się do pobliskiej miejscowości Nesebyr, która nazywana jest perłą Bułgarskiej Riwiery. To miejsce największego skupienia zabytków architektury i sztuki, wpisanych na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Warto zobaczyć m.in. mury miejskie z IV-V wieku, katedrę z VI wieku, cerkiew św. Pantokratora z VIII wieku, cerkiew św. Stefana z X wieku, czy cerkiew św. Iwana Neosweteni z XIII-XIV wieku.
  • Ci, którzy uwielbiają zabawę do rana, mogą szaleć w klubach Rawdy albo wybrać się do Słonecznego Brzegu, w którym znajdą liczne puby i dyskoteki – ze względu na ich znaczną liczbę Słoneczny Brzeg jest nazywany „Las Vegas Wschodniej Europy”.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI