PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Trwa wielka 6-dniowa promocja KLM. Aż 28 kierunków!

Trwa wielka 6-dniowa promocja KLM. Aż 28 kierunków!

klm promocja 6 dni

Nasz partner – linie KLM wystartował z promocją. to na pewno hit tego roku jeśli chodzi o możliwości wyboru kierunków tej linii. Od 10 września będzie można aż przez 6 dni (a nie 3, jak się przyjęło) kupić bilety do wielu wyjątkowych miast z siatki KLM. Tym razem będzie ich aż… 28.

O tym, jak powstawała siatka połączeń KLM i dlaczego jest taka a nie inna poczytacie tutaj

Aktualizacja 10 września: Oferta aktywna!

Można kupować bilety na promocyjne kierunki. A wśród nich kilka perełek. Chociażby Singapur za 1958 zł, Japonia za 1959 zł, Johannesburg za 2282 zł czy Madagaskar za 2499 zł (zazwyczaj powyżej 3500 zł) oraz wiele innych kierunków. Dla osób, które na nie czekały – to na pewno spora okazja. Promocja dotyczy lotów od 15 września 2014 do 31 marca 2015 z wykluczeniem okresu świąteczno-noworocznego i trwa do północy do 15 września 2014.

klm 6dniowa promocja mapa kierunki

AZJA (DALEKI WSCHÓD)

BLISKI WSCHÓD:

AMERYKA POŁUDNIOWA:

KARAIBY I AMERYKA ŚRODKOWA:

AFRYKA:

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI