PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Ciekawostka. Turyn i Mediolan na weekend za 104zł. Albo sam Turyn za 148 zł

Ciekawostka. Turyn i Mediolan na weekend za 104zł. Albo sam Turyn za 148 zł

turyn piedmont
fot. Fulvio Spada / flickr / CC

Takiej opcji u nas jeszcze nie było. Bardzo tanie loty do Turynu na okres zimowy (a raczej koniec zimy) pozwalają na wypad do Północno-zachodnich Włoch nawet za 148 zł przy członkostwu w WDC. Idealne na narty (plus opłata za bagaż sportowy) lub zwiedzanie Piemontu czy Doliny Aosty. Ale jest też druga, ciekawa propozycja.

Korzystając z tego samego połączenia i ostatniego dnia jego funkcjonowania (koniec marca) możemy złożyć świetny wypad do dwóch kultowych włoskich miast. Turynu i Mediolanu. Ponieważ lecimy w sobotę rano do Turynu i wracamy w poniedziałk rano z Bergamo. Możemy też sobotę i niedzielę spędzić TYLKO w Turynie.

Ceny najtańszego transportu pomiędzy Turynem a Mediolanem wahają się w granicach 7-12 euro. Można spróbować w godzinkę pociągiem.

Poniżej dostępne najtańsze możliwe połączenia do Turynu oraz wyróżnione do Turynu i Mediolanu.

Najtańszych noclegów w Turynie poszukasz dzięki naszej porównywarce hosteli 😉

turynzima2015

Turyn i Mediolan Bergamo za 104 zł na sobotę, niedzielę

turynmediolan

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI