PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Malta na krótki wypad z weekendem? Idealny pomysł za 228zł

Malta na krótki wypad z weekendem? Idealny pomysł za 228zł

Malta łodzie luzu marsaxlokk

Malta to chyba jeden z nielicznych krajów Południa, gdzie można „wyskoczyć na 2-3 dni. Tak, krajów. Stąd w tzw. „niskim sezonie proponujemy Wam dwie możliwości przedłużonego weekendu na tej wyspie (sobota-wtorek). Co Wy na to?

Lecimy oczywiście liniami Wizzair tuż przed Świętami Bożego Narodzenia z małym bagaże podręcznym i jako członkowie WDC płacimy zaledwie 228 zł w dwie strony (Gdańsk) lub 278 zł (z Warszawy).

POLECAMY: Co ciekawego można zobaczyć w La Valettcie | Jak zwiedzać Gozo?

maltazgdanskagru

wawmlaltagru
Porównaj ceny i znajdz tanie noclegi na Malcie

 

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Jolaw says:

    Nie polecam wyjazdu na Maltę choćby nawet za dramo. Całą europę zwiedziłam łącznie z jeszcze kiedyś „dziką” Rumunią i Turcją i tylko na Malcie wybito mi szybę w wypożyczonym samochodzie na parkingu przed muzeum, wlepiono mi mandat bez uzasadnienia za co. W każdym muzeum oprócz biletu mile widziane są datki. Po trzech miesiącach zaczęły mi spływać na kartę jakieś niewiadome płatności. To jest poprostu arabski kraj – o anglikach tam dawno zapomniano. Zresztą nie wiem jak można tam jeżdzić na kursy angielskiego, kiedy na policji był problem z wypisaniem nam po angielsku raportu, za ktory nawiasem mówiąc musieliśmy zostawić zupełnie niezły datek (dobrze, że nie skradziono nam piniędzy). Malta – nigdy więcej.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI