PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Samba Do Brasil ! Poczuj klimat Rio De Janeiro, tanie loty do Brazylii z Pragi za 2075 zł.

Samba Do Brasil ! Poczuj klimat Rio De Janeiro, tanie loty do Brazylii z Pragi za 2075 zł.

Poczujcie prawdziwy rytm Samby w jednym z Brazylijskich miast – Rio De Janeiro. Może i nie jest to czas karnawału, ale i tak warto tam polecieć ponieważ jest to po prostu piękny kraj, w którym mieszkają bardzo gościnni ludzie 😉 Loty z Pragi z jedną przesiadką już za 2075 zł.

W podróż to tego kraju Ameryki Południowej zabierzecie się z włoskim przewoźnikiem Alitalia, gdzie na pokład ich samolotów będziecie mogli zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm i wadze 8 kg oraz dwie sztuki bagażu rejestrowanego, każda po 23 kg.

Ważne: Wybierając się do Brazylii warto zapoznać się z informacjami na temat kraju na stronie polskiego MSZ: Polak za Granicą

Dokonaj rezerwacji biletów

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Rio

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI