PROMOCJE Na pizzę oraz na zwiedzanie. Około weekendówka w Bolonii z Katowic już za 78 zł.

Na pizzę oraz na zwiedzanie. Około weekendówka w Bolonii z Katowic już za 78 zł.


Wybierzcie się na pizzę oraz na trochę zwiedzania do przepięknego miasta Włoch – Bolonii. Na waszej liście miejsc do zwiedzenia na pewno nie może zabraknąć Bolonijskich Wież lub Fontanny Neptuna. O urlop też nie musicie się martwić bo wystarczy wziąć jedynie 2 dni wolnego.

Polecamy również nasz artykuł: Bolonia godzina po godzinie. Nasza relacja z czerwonego miasta

Należy jeszcze jednak wspomnieć, że w podróż zabierze nas węgierski przewoźnik Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach  55 x 40 x 23 cm i wadze 10 kg.

Ważne: Jeśli nie posiadacie członkostwa Wizz Discount Club to nie ma co się martwić gdyż za bilety w tym momencie zapłacicie tylko kilkanaście złotych drożej co i tak jest super ceną.

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Rozejrzyjcie się również za jakąś tanią opcją noclegową:

Oferty noclegowe w Bolonii

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI