PROMOCJE Coroczna wielka promocja świąteczna KLM oraz Air France, aż 138 kierunków podróży. Hongkong, Bangkok, Hanoi…

Coroczna wielka promocja świąteczna KLM oraz Air France, aż 138 kierunków podróży. Hongkong, Bangkok, Hanoi…

Wróciliśmy z dłuższej podróży po Azji. Pod koniec tęskniliśmy za Polską, teraz znów za słońcem. To może pora na Was? Grudzień to tradycyjnie czas poszukiwania idealnych prezentów gwiazdkowych. Co roku w styczniu informujemy Was o wielkiej promocji KLM. W tym roku wystartowała szybciej i na dodatek, obejmuje trzy miasta, które odwiedziliśmy podczas naszej podróży: Hongkong, Hanoi i Bangkok. Świąteczna akcja sprzedażowa biletów lotniczych Air France i KLM. Oferta obejmuje bilety lotnicze na wyloty z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia. W promocyjnej puli znalazło się, aż 138 miast !

Ponieważ KLM od dawna ma w swoich połączeniach kierunki, których nie mają inne linie lotnicze z Polski, z pewnością wiele osób ucieszy się z dobrych cen na: Kubę, Amerykę Południową, Afrykę.

W tym roku promocja potrwa do 20 grudnia, natomiast przeloty możecie rezerwować w terminach od teraz, aż do czerwca przyszłego roku, więc okazji na tanią podróż jest naprawdę dużo.

W podróż udamy się oczywiście wyżej wymienionymi liniami lotniczymi KLM/Air France które na pokład swoich maszyn pozwalają wziąć ze sobą 1 sztukę bagażu rejestrowanego oraz kabinowego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm i masie 12 kg w najtańszej taryfie, należy jednak zwrócić uwagę że na niektórych trasach bagaż rejestrowany może być dodatkowo płatny. W cenie przelotów znajduje się również trzydaniowy posiłek serwowany na pokładzie.

Poniżej będziecie mogli zobaczyć wybrane trasy, jedne z najciekawszych pod względem ceny, w linkach poniżej natomiast będziecie mogli znaleźć resztę promocji. Zapraszamy do przeglądu:

Warszawa – Nowy Jork

 

Warszawa – Johannesburg

 

Warszawa – Hong Kong

 

Warszawa – Hanoi

 

Gdańsk – Pekin

 

Gdańsk – Chicago

 

Kraków – Toronto

 

Kraków – Seul

 

Wrocław – St. Martin

 

Resztę destynacji w promocji możecie znaleźć pod tym linkiem na specjalnej stronie od KLM. Natomiast ceny i kierunki w promocji Air France znajdziecie pod tym linkiem.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI