PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe Promocja Swiss Travel System! Zwiedź Szwajcarię z bliską osobą za pół ceny!

Promocja Swiss Travel System! Zwiedź Szwajcarię z bliską osobą za pół ceny!


SwissTravelSystem, 2 w cenie 1Marzyliście o odwiedzeniu Szwajcarii i poruszaniu się po niej pociągami za niższą ceną (choć i tak nie superniską)?. Jest świetna promocja na jesień!

Swiss Travel System ogłasza wielką promocję „2 w cenie 1”. Od września do listopada 2012 roku, przy zakupie 4 – dniowych biletów Swiss Saver (Swiss Pass – możliwość nieograniczonych przejazdów w ciągu określonej liczby dni.

Minimum to 4 dni i Swiss Flexi Pass – ważny na całej sieci połączeń STS przez 3, 4, 5, 6 dowolnie wybranych dni w ciągu miesiąca) mamy możliwość podróżowania z bliską osobą po całej Szwajcarii za pół ceny i to bez ograniczeń zarówno autobusami, pociągami jak i statkami.

Na czym polega promocja? Przy zakupie biletu Swiss Pass lub Swiss Flexi Pass (ważnych przez 4 dni, na podróże od 1 września do 30 listopada), wystawiany jest zupełnie za darmo kolejny bilet dla drugiej osoby. Dzieci do 16 roku życia podróżują ze swoimi rodzicami również za darmo. Oferta dostępna jest już w sprzedaży na stronie SwissTravelSystem.pl. Na stronie mamy też możliwość sprawdzenia cen poszczególnych biletów, rozkładów jazdy i poznania tras panoramicznych, obsługiwanych przez STS.

Z biletem STS można korzystać z sieci transportowej składającej się z ponad 20 000 km na szynach, po drogach i wodzie. Bilety STS może zakupić każdy, kto jest na stałe zameldowany poza Szwajcarią lub Księstwem Liechtensteinu. Wystarczy dowód osobisty lub paszport. Swiss Travel System oferuje również niemal wszystkie pozostałe rodzaje biletów kolejowych w Szwajcarii i rezerwacje miejsc w pociągach panoramicznych, jak Ekspres Lodowcowy, Bernina czy Pociąg Czekoladowy.

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI